KSIĄŻKI NA LATO DLA CAŁEJ RODZINY -PROPOZYCJE DLA DOROSŁYCH, NASTOLATKÓW I DZIECI

Wakacje to doskonały moment, by zwolnić tempo, położyć się na hamaku lub plażowym kocu i nadrobić książkowe zaległości. Po jakie tytuły warto sięgnąć? Tego dowiecie się z krótkiego przeglądu, który specjalnie dla Was przygotowałam.

KSIĄŻKI NA LATO DLA DOROSŁYCH:

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Wciągający reportaż opowiadający o zawodzie pilota, który przeczytacie jednym tchem. Ponad 200-stronnicowa propozycja pełna jest fascynujących relacji z codziennych zmagań i rutynowych obowiązków tych, którzy większość życia spędzają ponad chmurami. Piloci i pilotki zdradzają co robią podczas wielogodzinnych lotów, odnoszą się do zarzutów o zatruwaniu środowiska przez przemysł lotniczy i rozkładają na czynniki pierwsze przebieg znanych katastrof lotniczych.

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Współczesny mistrz kryminału w niesamowitym stylu powrócił z kontynuacją bestsellerowego „Chłopca z lasu”. Tym razem, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące przeszłości, bohater będzie musiał zapuścić się w mroczny świat telewizyjnych celebrytów. Idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają zwroty akcji i lektury, od których aż zapiera dech.

KSIĄŻKI NA LATO DLA NASTOLATKÓW:

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Przetłumaczony na 60 języków i sprzedany w nakładzie 16 milionów egzemplarzy światowy bestseller „Sapiens. Od zwierząt do bogów” doczekał się swojej graficznej wersji! Dzięki współpracy Yuvala Noaha Harariego, belgijskiego ilustratora Davida Vandermeulena oraz francuskiego twórcy komiksowego Daniela Casanave’a powstała błyskotliwa i pełna humoru opowieść przedstawiająca początki naszego gatunku. To prawdziwa intelektualna pożywka dla starszych i młodszych!

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Świetne, ilustrowane wydanie światowego bestselleru, który warto mieć na półce. Fantastyczne zwierzęta… to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy o przygodach Harrego Pottera i świecie magii wiedzą już wszystko. Propozycja dla młodzieży i nie tylko!

KSIĄŻKI NA LATO DLA DZIECI:

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Ogromna dawka wiedzy stworzona z myślą o najmłodszych! Nowa encyklopedia… to rzetelne i sprawdzone źródło informacji – wszystkie dostępne w niej treści są poparte badaniami oraz opiniami naukowców, historyków oraz badaczy. Piękne ilustracje i przystępna forma pomagają pokazać dzieciom, że historia i nauka mogą być ciekawe.

Źródło: www.swiatksiazki.pl

Kolejna część przygód dobrze znanego dzieciakom i ich rodzicom Pucia. Pucio na wsi to propozycja stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach i przedszkolakach – bawi i wciąga, a przy tym pomaga rozwijać umiejętności rozumienia mowy i uczy nowych słów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *