Recenzje

5 AUDIOBOOKÓW, OD KTÓRYCH SIĘ NIE ODERWIESZ TEJ JESIENI

Dzięki audiobookom możecie być na bieżąco z książkowymi nowościami nawet wtedy, gdy na czytanie nie wystarcza Wam czasu w ciągu dnia. Pochłaniać kolejne lektury możecie wszędzie tam, gdzie chcecie – w autobusie, robiąc domowe porządki, czy po prostu relaksując się w ulubionym fotelu. Przedstawiamy Wam recenzje najciekawszych, według nas, audiobooków.

 

Marta Guzowska

„GODZINA DUCHÓW”

czyta: Edyta Olszówka

Jeśli jesteście fanami polskich kryminałów, nazwisko Marty Guzowskiej na pewno nie jest Wam obce. Tym razem pisarka przygotowała dla czytelników prawdziwy rarytas! Historia w dziecięciu odcinkach łączy zbrodnię z wątkami komediowymi, archeologią i parapsychologię. Opowieść o gangsterze szukającym swojej córki osadzona w Wiedniu pochłania bez reszty od początku do końca!

 

Graeme Simsion

„PROJEKT ROSIE”

czyta: Borys Szyc

Co powstanie jeśli czterdziestoletni, samotny mężczyzna zajmujący się genetyką i szukający idealnej żony poprzez przygotowany przez siebie kwestionariusz, spotka dziewczynę daleką od ideału, w dodatku niepotrafiącą ustalić tożsamości ojca swojego dziecka? Tego audiobooka nie możecie przegapić!

 

Terry Pratchett

„KOSIARZ”

czyta: Maciej Kowalik

Wyjątkowy głos Macieja Kowalika, który prowadzi nas przez tę charakterystycznie absurdalną przeprawę oswajającą starość, jest mistrzowską słodko-gorzką pozycją docenioną przez wielu słuchaczy. Jeśli nie jesteście zaznajomieni ze Światem Dysku lub planowaliście kiedyś sięgnąć po książki Pratchetta, macie ku temu znakomitą okazję!

 

Elizbeth Strout

„MAM NA IMIĘ LUCY”

czyta: Danuta Stenka

To historia Lucy – spełnionej zawodowo kobiety w średnim wieku, matki dwójki dzieci, którą podczas pobytu w szpitalu odwiedza matka. Czytelnik jest prowadzony znakomitym głosem Danuty Stenki przez rozliczenie się z przeszłością obu kobiet, co prowadzi do ich ponownego zbliżenia się do siebie po latach. Dwie kobiety, dwie różne perspektywy tych samych wydarzeń.

 

Katarzyna Bonda, Marta Guzowska, Wojciech Chmielarz, Katarzyna Puzyńska, Igor Brejdygant, Małgorzata i Michał Kuźmińscy

„OPOWIEM CI O ZBRODNI”

czyta: Piotr Stramowski, Szymon Bobrowski, Olga Bołądź, Borys Szyc, Przemek Bluszcz, Mariusz Bonaszewski

Prawdziwa gratka dla miłośników kryminałów i audiobooków. Śmietanka polskich autorów dreszczowców we współpracy z popularnymi aktorami stworzyła wspólny projekt łączący książkę z dokumentem telewizyjnym i serialem audio. Nowe odcinki prezentowane co tydzień od 17 października w Storytel opowiadają historie prawdziwych zbrodni oparte na autentycznych policyjnych i sądowych aktach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *